• Obiskal nas je policist
  • Spoznavno srečanje prvo in devetošolcev
  • Jesenski pohod
  • Kuža pazi
  • Sprejem šestošolcev na predmetno stopnjo
  • Jesenski pohod
Osnovna šola Ribnica na Pohorju

1. šolski dan - prvošolci

Počitnic je konec in pred nami je novo šolsko leto. Petek, 1. september 2017, je bil prvi šolski dan tudi za 13 novih nadobudnežev, ki so skupaj s starši prvič prestopili prag šole.

Nova učiteljica Mateja jih je nagovorila ter jih povabila k pridobivanju novega znanja, izkušenj in novim dogodivščinam naproti.

Seveda pa so učence prvi dan v šoli pozdravili in jim zaželeli dobrodošlico tudi ravnatelj g. Jože Krušič, župan g. Srečko Geč ter policist.

Na najmlajše učence na šoli pa niso pozabili niti starejši učenci, ki letos obiskujejo že višje razrede, saj so jim pripravili kratek program s petjem in igranjem na različne instrumente. Tako so jim popestrili ta poseben in pomemben dan. Njihov prvi šolski dan.