Šolska skupnost

skupnost

Predstavniki oddelkov se za uveljavljanje pravic in interesov vseh učencev povezujejo v skupnost učencev šole.

Prioritetne naloge ŠS v tem šolskem letu so:

pripravljanje in sodelovanje na regijskem in nacionalnem otroškem parlamentu s temo: Razmere v družbi, pomoč učencem 9. razreda pri organizaciji šolskih plesov, spremljanje uresničevanja pravic in dolžnosti učencev na šoli, zbiranje predlogov za pohvale in priznanja učencem, informiranje in obveščanje – poročila na RU, aktivno sodelovanje v dogodkih in prireditvah, ki se vežejo na aktualizacijo, pomoč razrednikom pri organizaciji učne pomoči v razredu, pomoč razrednikom pri izboru tem, obravnavanih na RU, podajanje predlogov za določene spremembe oz. izboljšave na področju dela in življenja na šoli, druge naloge, za katere se bomo skupaj dogovarjali.