logos1
Ribnica na Pohorju 29
2364 Ribnica na Pohorju
02-888-03-90

 

office365office365 mail

easistenteAsistent

vrtecVrtec Ribnica na Pohorju

1boardJedilnik

Tudi v šolskem letu 2020/21 so v projekt Rastem s knjigo vključeni naši učenci 7. razreda. Nacionalni projekt Rastem s knjigo je namenjen vzpodbujanju bralne kulture in informacijske pismenosti. Je posebna oblika sodelovanja in povezovanja šolske in splošne knjižnice ter je hkrati cilj in priložnost, da motiviramo otroke za branje knjig slovenskih mladinskih avtorjev. Vsak sedmošolec ob letnem obisku splošne knjižnice prejme knjigo, ki jo izbere strokovna komisija na JAK na podlagi javnega razpisa.

Več o projektu si lahko preberete na spletni strani Javne agencije za knjigo RS.

rastem

V okviru projekta Rastem s knjigo so v četrtek, 3. 6. 2021, sedmošolci  obiskali Knjižnico Radlje ob Dravi. Skozi predstavitev so spoznali organizacijo knjižnice, njene enote, sistem Cobiss, Biblos, Audibook ter projekt Rastem s knjigo. Za vzpodbudo k branju je vsak sedmošolec prejel v dar knjigo slovenskega pisatelja Mateja Dolenca: Kako dolg je čas.

Darovano knjigo bomo vključili tudi v našo šolsko zbirko in na priporočilni seznam za bralno značko.

IMG 20210603 180548 resized 20210603 060651506

 

kje smoKje smo?

telefonTelefonski imenik

pocitnicePočitnice

govorilne ureGovorilne ure